Online Diyet Programı

Teknolojinin hayatımıza hızlı bir şekilde giriş yapmasıyla beraber teknolojinin nimetlerinden faydalanma oranımız da günden güne artıyor. İletişim araçlarının ve programlarının artmasıyla mesafeler kısalıyor ve hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor. Online diyet yapabilme olanağı da bunlardan biri.

Online diyette de bireysel görüşmede olduğu gibi danışanın doktor kontrolünden geçmesi istenir ve bunun üzerine kişisel bilgileri, yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıkları değerlendirilerek sağlıklı beslenme programı hazırlanır. Bu hizmet 3 farklı şekilde verilebilmektedir:

  • Online Diyet Programı: Bu programda danışan değerlendirilir ve 1 kereye mahsus olmak üzere diyet programı hazırlanır. Danışan talebine bağlı olarak diğer programlara geçiş yapılabilir.
  • Takipli Online Diyet: Bu programda randevulu diyet sistemi uygulanır. Haftanın bir günü belirlenerek her hafta kontrol sağlanır.
  • Tam Takipli Online Diyet: Bu programda ise danışan günün her saati diyetisyene ulaşabilir, öğünlerini anlık belirleyebilir ve haftalık düzenli takiplerini randevu sistemiyle gerçekleştirebilir.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.