Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun yanı başınızda bir diyetisyeniniz var!

Bulunduğunuz yerde diyetisyene ulaşma imkanınız olmayabilir ya da yüz yüze görüşmek için yeterli zaman bulamıyor olabilirsiniz. Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak bu konuların üstesinden gelmeyi başarıyoruz. Aradaki mesafe ne kadar uzak olursa olsun çeşitli iletişim araçları yardımıyla adeta karşılıklı konuşuyormuş gibi bir hizmet almanız mümkün.

Beslenmenizde ya da sağlığınızda doğru gitmeyen şeyler varsa, olduğunuz kilodan mutlu değilseniz ya da daha iyi yaşamak için bir adım atmayı düşünüyorsanız bu program tam size göre!

Süreç Nasıl İşliyor?

Öncelikle kendinize uygun diyet paketini seçiyorsunuz. Online Diyet Programı paketini seçtiyseniz eğer bilgilerinizi içeren formu doldurmanız gerekiyor. Takipli Online Diyet ya da Tam Takipli Online Diyet paketlerinden birini seçtiyseniz ilk görüşme için randevu almanız gerekiyor. (Eğer bu programlardan birini seçtiyseniz ve randevu için zamanınız yoksa formu doldurmanız gerekmektedir.)

Form doldurduğunuzda ya da randevu talebinde bulunduğunuzda sizinle bir IBAN numarası paylaşılacaktır. Buraya ücretinizi yatırdığınız andan itibaren 2 gün içerisinde beslenme programınız elinizde olacaktır. 

Program İçin Sunulan Hizmetler


Online Diyet Programı

Takipli Online Diyet Programı Tam Takipli Online Diyet Programı
Sağlık durumu değerlendirilmesi

Beslenme tarzı değerlendirilmesi

Yaşam tarzı değerlendirilmesi

Beslenme programı oluşturulması

Beslenme önerileri sunulması

Haftada bir kez online görüşme

X

Günlük soruların cevaplanması

X

X

Günlük öğünlerin değerlendirilmesi

X

X

Günlük beslenme takibinin yapılması

X

X

CEVAP VER

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.