[ Şişli diyetisyen ] Alfa Beslenme 2016 yılında, Tarihi Bomonti Bira Fabrikası’nın restorasyonu sonrasında bir yaşam alanına çevrilen Bomontiada‘nın içerisinde bulunan ortak çalışma alanı ATÖLYE‘de kurulmuştur. Şu anda ise Komunall Coworking bünyesinde hizmet vermeye devam etmektedir. Nişantaşı’na yakın mesafede bulunan ofisimiz, Osmanbey Metro Durağı’nın Pangaltı çıkışına 2 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu konuyla ilgilide detaylı bilgiye iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Şişli Diyetisyen

Şişli bölgesinde diyetisyen arıyorsanız, Alfa Beslenme’ye her zaman ulaşabilirsiniz. Şişli’nin merkezinde bulunan ofisimizin etrafındaki birçok otopark bulunmakla birlikte vale hizmeti de mevcuttur. Keyifli bir ortamda hem hoş vakit geçirebileceğiniz hem de sağlığınızla ilgili doğru bilgilere ulaşabileceğiniz ofisimiz haftanın her günü açık.

Diyet Programı Oluşturulması

Doktor muayenesinden sonra ve kan tahlillerinizle randevunuza gelebileceğiniz gibi diyete başladıktan sonra da bunları yaptırmadan da görüşmek için gelebilirsiniz. Vücut analizi cihazımızla ağırlık, yağ oranı, su oranı, kas ve kemik kütlesi ölçümlerinizi yaptıktan sonra, güne başladığınız saatten uyku saatinize kadar bütün günleriniz değerlendirilir ve size en uygun beslenme programı hazırlanır. Beslenme programınızda sizin beslenme kültürünüz dahilinde tükettiğiniz besinler tercih edilir. Kilo vermek, kilo almak ya da kilo kontrolünüzü sağlamak için “Kilo Yönetimi” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında online diyet, kurumsal beslenme danışmanlığı, hastalıklarda beslenme danışmanlığı, sporcu beslenmesi danışmanlığı, gebe ve emzikli beslenme danışmanlığı, GentestDiet ve okullarda beslenme danışmanlığı yer almaktadır. Tüm bu hizmetler hakkında detaylı bilgiye hizmetler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

şişli diyetisyen

Randevu Ücreti

Randevu ücretimizi 0543 462 9183 numaralı telefonu arayarak ya da bu numaraya SMS ve Whatsapp üzerinden mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

Çalışma Gün ve Saatleri

Hafta içi ve hafta sonu 09:00-21:00 saatleri arasında randevu alabilirsiniz. Randevu almak için linke tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Diyetisyen İnci Beyza Yürekli

2015 yılında beslenme ve diyetetik bölümünden mezun olduktan sonra özel bir danışmanlık merkezinin Nişantaşı ve Bağdat Caddesi ofislerinde görev yapmış ve ardından kendi beslenme danışmanlık merkezini açmıştır. Şu anda da hem burada hizmet vermekte hem de İstanbul Üniversitesi’nde Halk Sağlığı yüksek lisansı yapmaktadır. Diyetisyen İnci Beyza Yürekli hakkında detaylı bilgiye linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şişli Diyetisyen Tavsiyeleri

Tavsiyeediyorum.com’daki tavsiyelere ulaşmak için tıklayınız.

Google’daki tavsiyelere ulaşmak için tıklayınız.